Zgrywusek to

Tablica manipulacyjna

Wychowanie dziecka to nie lada wyzwanie. Jako manufaktura drewna specjalizująca się w produkcji tablic manipulacyjnych doskonale wiemy na bazie setek zadowolonych maluchów, jakie potrzeby w tych pierwszych miesiącach i latach posiada każdy z nich.

Wszystkie tablice Zgrywuska opracowane zostały w konsultacji ze specjalistami dziecięcej fizjoterapii ruchowej. Dlatego każda nasza tablica spełnia założenia rozwoju dziecka w oparciu o świetną zabawę. Specjaliści rekomendują tablice manipulacyjne, jako obowiązkowe wsparcie rozwoju każdego dziecka.

Bezpieczeństwo to priorytet, na który stawiamy największy nacisk. Każda tablica manipulacyjna Zgrywuska to świadomie opracowana linia produktów i elementów, które po przejściu pozytywnych testów i zabaw sprawdzonych przez starsze dzieci zostają dopuszczone do użytku najmłodszych.

Tablice manipulacyjne zwane sensorycznymi wykonujemy w myśl zasady „Dobra zabawa – to zabawa bezpieczna”. Wybierając tablice od Zgrywuska otrzymujesz gwarancję otrzymania bezpiecznego produktu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci.

Tablica manipulacyjna
Tablica manipulacyjna

Do wykonania każdej tablicy używamy wyłącznie najwyższej jakości certyfikowanego drewna od lokalnych dostawców. Każdy element tablicy spełnia normy i przyjęte rozporządzenia, które przekładają się na wysoką estetykę produktu.

Tak wykonana tablica gwarantuje długowieczność i na pewno pozostanie w domu przez długie lata, ciesząc wykonaniem nowe, młode pokolenia. Nasza tablica manipulacyjna wykonana z wysokiej jakości materiałów to gwarancja świetnej zabawy każdego dnia.

Każda wprowadzona nowa tablica manipulacyjna wykonana w naszej manufakturze to miesiące prac. Wszystkie nasze produkty już na etapie szkiców zostaje omówiony w oparciu o trzy źródła: to obserwacja maluchów, wywiad z opiekunami żłobków i konsultacje ze specjalistami edukacji wczesnoszkolnej.

Tablice projektujemy w myśl koncepcji Montesorri. To założenie pozwala nam tworzyć tablice odpowiadające na dzisiejszą potrzebę rozwoju każdego dziecka. 100% elementów tablicy zostało przygotowanych w sposób zaplanowany. Nasze tablice manipulacyjne wspierają manualny rozwój małych rączek wspierając przy tym kreatywność i chęć poznawania otaczającego świata.

Tablica sensoryczna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna

Zgrywusek A.P

 

Tablica Manipulacyjna

Tablice Manipulacyjne

30-632 Kraków

 

zgrywusek@gmail.com

Serwis Zgrywusek – Tablica manipulacyjna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.